Reference


Dobrý den pane Zlatkovski, včera jsem se vrátil z 6 denního pobytu v Yassen 25 a chtěl bych vyzdvihnout obětavost a ochotu vašeho delegáta p. Ivana Vasileva, který ve dvou dnech se mnou zařídil všechny potřebné věci ohledně apartmánu v Yassen, od zaplacení daně, funkčnost čipů na závoru a výtah, až po zápis plateb energií v ePay.bg. Jen doufám, že poskytovatelé vody a elektřiny budou vědět, že vyúčtování mají posílat na můj ePay. DěkujiS pozdravem a přáním hezkého dneP. H
P.H
Datum: 25.05.2022 15:32 Eva T. a Iveta F. vyplnil / a kontaktní formulář na webu. Dekujeme pani Vasileve a panu Zlatkovskemu za profesionalni a vstricnou pomoc pri koupe apartmenu.7 dnu v tydnu reagovali na nase telefonicke dotazy.vzdy jsme dostali odpoved. Vse probihalo v poradku.I v dnesni dobe nam pomahaji s pronajmem apartmenu.Kontakt, rada.Absolutni spokojenost.Timto jim chci take za vse podekovat a doufam , ze tim nase spoluprace na dalku nekonci.Urcite doporucuji. Eva, Iveta
Eva T. a Iveta F.
Datum: 19.05.2022 13:00 Josef D vyplnil / a kontaktní formulář na webu. Zpráva: Děkuji za zprostředkování koupě apartmánu paní Vasileve a panu Zlatkovskému. Od začátku transakce až do její skončení mi vycházeli vstříc, pomáhali a radili jak dál. Předpokládám, že naše spolupráce dokončením koupě nekončí. Mohu jen doporučit ke spolupráci.  
Josef D.
reference z webu. Roman I.Zpráva: Absolutní spokojenost. Servis i po dokončení koupě . Vše jak se domluvilo .Určitě doporučuji !
Roman I.

Zanechte recenzi

Budeme rádi, když se s ostatními podělíte o zkušenosti s našimi službami. Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom mohli naše služby udělat ještě lepší.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte se zastavit v naší kanceláři, jsme tu pro vás.

Titan Reality s.r.o.
Bubenská 122/5
Praha 7 - Holešovice 170 00
IČO: 08976431

Po-Pá: 8.00-17.00