Pohled shora na dům u pláže

O nás

Pocházíme ze zemí, které prodáváme a jako odborníci na místní trh Vám zprostředkujeme ty nejlepší nabídky. V našem portfoliu naleznete jednotlivé apartmány i větší projekty. Nabízíme komplexní proklientský přístup a veškerý servis při a po koupi nemovitosti. Pomůžeme vám zpracovat individuální investiční plán na míru. Zaručujeme bezpečnost celého procesu ve všech aspektech, a to podle českých zákonů (jsme české s.r.o). Nenechte si ujít možnost lukrativní investice v pravý čas s nadprůměrným výnosem, v době ve které si v ČR žádnou nemovitost nedovolíte!

Nemovitosti

Dobrý den, jmenuji se Milan Sejkora a dovolte mi, abych se s Vámi touto cestou podělil o naši zkušenost s realitní kanceláří mojenemovitostumore, zastoupené panem Marinkovičem. V létě 2021 jsme se z nabídky realitní kanceláře rozhodli zakoupit rozestavěnou budovu na ostrově Dugi Otok v Chorvatsku. Následně jsme za spolupráce pana Marinkoviče podepsali předkupní smlouvu s tím, že nemovitost bude prodávajícím dokončena do března 2022. Za významné pomoci pana Marinkoviče se celá akce podařila zdárně dokončit, objekt se podařilo předat a následně zapsat do katastru nemovitostí v Chorvatsku. Všem případným klientům realitní kanceláře mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit a zejména mohu i nadále vřele doporučit služby pana Marinkoviče
Milan
Koupili jsme si apartmán v Bulharsku od společnosti Mojenemovitostumore.cz , od P. Zlatkovského a p. Vasilevy. Apartmán se nám moc líbí , dobře situovaný , zařízený. Pokud jsme potřebovali cokoli zařídit , pomoci , co se týká koupi či služeb v areálu , vždy byli ochotni a rychle nám ve všem vyhověli . Mohu všem , kdo mají zájem o koupi bytu doporučit Pavel a Pavlína 
Pavel a Pavlína
Děkuji realitní kanceláři za skvělé služby. Zpočátku jsem z koupi domu v Bulharsku měla veliké obavy, vzhledem k administrativě a poměrům v dané zemi. Vše proběhlo velmi profesionálně, smlouvy naprosto srozumitelné. Překvapila mě rychlost komunikace mezi námi, okamžitá reakce na telefon i email. Všem zájemcům doporučuji využít služeb této realitní kanceláře.
Jitka R.
 Letos v březnu jsme si splnili sen, podařilo se nám koupit nádhernou kuču v Chorvatsku. Obrátili jsme se na realitní agenturu „Moje nemovitost u moře“ a nebyla to špatná volba. Koupě nemovitosti v Chorvatsku má své specifika se kterými si poměrů neznalý kupec nemusí vědět rady. Jednak existuje jazyková bariéra, chorvatština je snadná jen zdánlivě a jednak poměry a zvyklosti jsou v Chorvatsku také o něčem jiném a kdo to nezná si snadno naběhne. Proč to zmiňuji? Realitku „Moje nemovitost u moře“ zastupuje pan Nikša Marinkovič, rodilý Chorvat znalý řeči schopný a ochotný tlumočit a je také znalý poměrů v zemi a to je obrovská výhoda proti ryze českým realitkám. Pan Marinkovič je navíc obětavý a je ochotný vyřizovat různé záležitosti související s nemovitostí kdykoli i v době osobního volna. Vedle servisu během koupě, převodu a předání pomůže i při Vašem startu v Chorvatsku. Jsou tím míněny poměrně složité úkony ohledně převodu energií, vody, odpadu, založení účtu atd. V Chorvatsku například není možno všechny platby uskutečnit převodem, tady ještě vítězí složenky. Ty musí někdo vybrat z poštovní schránky a také zaplatit, když právě nejste u kuči…Těch specifik je celá řada a nejlépe Vám s tím pomůže Chorvat. Navíc, všude je to o známých, ale v Chorvatsku nesrovnatelně více. A ty známé tam pan Marinkovič má.
Patočkovi