Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Reference

Přidat referenci


Ronald K.

 Vsetko zabezpečili a sprostredkovali tak ako bolo dohodnute . Skvelý a profesionálny prístup od pani Angelina Vasileva. Mozem len doporučiť nakup nehnuteľnosti od tejto spoločnosti . Dakujem .

Petr Š.

 Velice profesionální přístup , jak v Bulharsku s prohlídkami tak se servisem v ČR .Jeden jsme koupili a v budoucnu plánujem druhý.

Opět se obratíme na p. Zlatkovského. Děkujeme

Petr Š. 
Šterbová

 Koupili jsme apartmán u moře. A ačkoli nějaké problémy nastaly, pan Zlatkovski je vždy řešil okamžitě a k naší spokojenosti. I když koupě proběhla již před nějakou dobou i nadále nám je nápomocen při poznávání letoviska. Můžeme tedy jen vřele doporučit!

M. Ságl

 Chtěl bych moc poděkovat za velice profesionální přístup a neskutečnou ochotu při jednání. Vše bylo vždy tak jak jsme si domluvili. S takovou ochotou a laskavostí jsem se tady v Čechách ještě nesetkal. Jsou to lidé, kteří vám předají spoustu cenných informací o zemi, kterou se teprve chystáte poznávat. Ještě jednou Vám paní Vasileva i Vám pane Zlatkovski moc děkuji a přeji Vám spoustu spokojených klientů a hodně úspěchů ve Vaší práci. Velice si vážím Vašeho neskutečně vstřícného jednání. 

M. Ságl 

Sojka L.

 Velice doporučuji vše bylo jak jsme se domluvili a to i s prohlídkou v Bulharsku a podpis smluv i s dárečkem a pomáhají i se servisem potom i rekonstrukcí na místě - za mně rozhodně ok a ANO

Zdeněk Jícha

 Spolupráce s touto realitkou je naprosto úžasná. Všichni jsou laskaví, ochotní, a to i po zaplacení, což ne všude bývá samozřejmostí. Neměl jsem s nákupem nemovitostí v zahraničí žádné zkušenosti, tak jsem měl ze začátku trochu obavu, navíc bez znalostí potřebného jazyka, ale vždycky a všude mi byli k dispozici, takže spolupráce výborná, bez sebemenších výhrad. Doporučuji. Zdeněk Jícha

 
 
Pavel Švarc

 Nedávno jsme kupovali apartmán v Chorvatsku, ač jsme si vybrali nemovitost u jiné realitní agentury, tak MOJENEMOVITOSTIUMORE.CZ s přípravou ,přístupem i ochotou byly 100% vs kvalita očekávání , zejména v zemi kde nikoho neznáme. Držím palce ať se Vám daří. PŠ

Pavel Švarc
Dalibor Krátký

 Velice profesionální přístup a spolehlivost. Pan makléř -človek, který dokáže velmi dobře poradit a dostát svého slova.

Dalibor Krátký

Ivana Stará

Nedávno jsem se rozhodla koupit  byt u moře a vybrala si tuto společnost. Realita ukázala, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka byla velmi ochotná, vstřícná, ve všem mi poradila a pomohla. Obchod se zrealizoval rychle a hlavně úspěšně. Tím to bych jí chtěla moc poděkovat. 

Ivana Stará 
T. Černý

Rád bych poděkoval za bezvadný a rychlý servis pri koupi bytu.

Jan Kranl

 Dobrý den, makléři - otevřený přístup, vše zařízeno k naší spokojenosti (jako kupující). Děkuji Jan Kranl

Dagmar V.

Vynikající agentura! Velmi ochotní, vstřícní, pomohou vše zařídit, poradí a jsou nápomocni i po koupi nemovitosti. Na základě zkušeností s jinými je mohu jen a jen DOPORUČIT. Srdečně děkuji, paní Vasileva.

1 | 2 | 3

Přidat referenci