Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Reference

Přidat referenci


Tomáš Hrnčíř

Dobrý den, asi jako většina českého národa jsem z počátku neduveroval tak skvěle nabídce apartmánů v Bulharsku, ale hned po první schůzce s panem Cvetomirem a paní Angelinou jsem změnil názor a za tak krátkou dobu je považuji za nejlepší přátele a vždy dodrží slovo. Již nyní jsem vlastníkem apartmánu ve Svatém Vlasu v Privilage fort beach resortu a nyní se zde rekreuji se svým synem a jeho holkou. Vůbec se mi nechce zpět do ČR, kde se lidé nemůžou ani setkat v restauraci. Tady je vše pohodové a dokonce jsem včera navštívil slavnosti moře a rybářů v Old town v Nesebaru, což je malebný poloostrov s přístavem pro jachty. Jsou zde všude skvělý a přátelští lidé a to u nás není zvykem. Ceny a kvalita služeb a potravin je nesrovnatelně s ČR. Ještě na konci října se zde koupě e v moři a opalujeme. More je zde teplejší než na Kanárských ostrovech. Dále zde chytáme ryby a to zdarma. Krásná přír oda, krásné široké pláže a všude píseček. Jídlo a pití za hubičku. Každý den je zde co navštěvovat. Miluji tuto zem a již nyní vím, že zde budu žít i s rodinou celoročně. Všem můžu pouze a jen doporučit koupi apartmánu nebo i většího množství apartmánů jako já. Rezkrty jsou ude udržované a celoročně hlídané a je zde bezpečno i mimo resort.
Tomáš Hrnčíř

Marketa A.

 Ráda bych touto cestou poděkovala panu Zlatkovskému a paní Vasilevě za jejích trpělivost a empatii, včetně profesionálního přístupu. Paní Vasileva je ochotná, vždycky s úsměvem a gracii jí vlastní pomoci, bez ohledu na čas. Co řekne skutečně platí, lze se na ní absolutně spolehnout. Troufám si tvrdit, že tento tým může být vzorem makléřů- pracuji nad rámec svých povinnosti. Ještě jednou díky za vaši pomoc po všech stránkách. Jste skvělí!
Markéta 

Erika N.

Radi by sme poďakovali za seriózne a rýchle vybavenie. Pani Vasilevu môžme len doporučiť . Ďakujeme 

Dáša

 Slova plná chvály na tuto agenturu mohu pouze potvrdit.

Mimořádně příjemný a vstřícný přístup ,seriozní jednání , zajištění prohlídek na místě ,znalost místních poměrů a pomoc ve všech směrech.
Apartmán v Bulharsku jsem koupila na radu svých přátel a musím říct, že po prohlídce oblasti Slunečného pobřeží jsem už neváhala .
Bulharsko , které jsem dříve neznala, mne úžasně překvapilo a kvalitou apartmánu i okolního prostředí jsem nadšená.
S agenturou MOJE NEMOVITOST U MOŘE vše proběhlo naprosto hladce a teď už jen jezdím relaxovat do vlastního.
S neosobními hotely je konec .
Vřele doporučuji a děkuji :-)
Dáša
Gabriel F.

 Rád sa pridávam k spokojným zákazníkom tejto agentúry. Počiatočný kontakt nadštandardný, obhliadka v Bulharsku, ochota pána Vladimíra, ktorý nám obhliadky zabezpečoval, všetko k plnej spokojnosti. Následný predaj so všetkými potrebnými náležitosťami prebehol hladko, bez problémov. Dnes už sme majiteľmi pekného apartmánu pri mori a chystáme sa na prvú dovolenku. Agentúru odporúčam všetkými desiatimi. Ďakujem

Lukáš K.

 Výborná zkušenost, první nemovitost jsem chtěl koupit u moře v Primorsku, kde to velice dobře znám. Od prvního jednání jsem byl velice spokojený, profesionální přístup. Po této zkušenosti jsem se rozhodl koupit druhou nemovitost na horách ve středisku Bansko, kde mi vše RK zařídila, včetně ubytování, transportu. Velice doporučuji a děkuji za možnost, že jsem se mohl díky Vám stát majitelem nemovitosti u moře i na horách! Velké poděkování patří panu Zlatkovskému a paní Vasilevě.

Martin V.

 Příjemná zkušenost při koupi horského apartmánu Bansko.Upřímně doporučiji, profesionální přístup.!

Viliam Z.

 Mojenemovitostumore.cz respektíve pani Vasilevu a pána Zlatkovského môžem len a len odporúčať. Majú neskutočne PRO-klientský prístup, neustále on line, odpovedajú mi neustále na všetky moje otázky napriek tomu, že z mojej strany už ku kúpe apartmánu došlo. Som zo Slovenska, túto spoločnosť som našiel na webe, úprimne, zo začiatku som sa veľmi bál, ale môžem len potvrdiť že obaja sú absolútne seriózni, spoľahliví. Celý obchod prebehol od A po Z tak , ako mi na začiatku popísali, krok za krokom, na obhliadke v Bulharsku sa nám venoval ich zástupca pán Vladislav, celý obchod od momentu kedy som si vybral apartmán až do momentu kedy mi prišli domov originále zmlúv a notárskeho aktu trval cca 1 mesiac. Dávam pani Vasileve a pánovi Zlatkovskému povolenie použiť moje kontaktné údaje v prípade záujmu ďalších záujemcov o nehnuteľnosť v Bulharsku popýtať sa ma na podrobnosti a priebeh celého nákupu. Ešte r az celému tímu mojenemovitostumore.cz veľmi pekne ďakujem za skvelú spoluprácu.

Miroslav K.

 Pri koupi apartmanu v BG jsem se setkal s agenturou respektive s maklerem, ktery je na svem miste

Naprosto profesionalni zajisteni nakupu nemovitisti
Zajisteny veskere informace, doporuceni
Moc dekuji a mohu vrele doporucit spolupraci

Ronald K.

 Vsetko zabezpečili a sprostredkovali tak ako bolo dohodnute . Skvelý a profesionálny prístup od pani Angelina Vasileva. Mozem len doporučiť nakup nehnuteľnosti od tejto spoločnosti . Dakujem .

Petr Š.

 Velice profesionální přístup , jak v Bulharsku s prohlídkami tak se servisem v ČR .Jeden jsme koupili a v budoucnu plánujem druhý.

Opět se obratíme na p. Zlatkovského. Děkujeme

Petr Š. 
Šterbová

 Koupili jsme apartmán u moře. A ačkoli nějaké problémy nastaly, pan Zlatkovski je vždy řešil okamžitě a k naší spokojenosti. I když koupě proběhla již před nějakou dobou i nadále nám je nápomocen při poznávání letoviska. Můžeme tedy jen vřele doporučit!

M. Ságl

 Chtěl bych moc poděkovat za velice profesionální přístup a neskutečnou ochotu při jednání. Vše bylo vždy tak jak jsme si domluvili. S takovou ochotou a laskavostí jsem se tady v Čechách ještě nesetkal. Jsou to lidé, kteří vám předají spoustu cenných informací o zemi, kterou se teprve chystáte poznávat. Ještě jednou Vám paní Vasileva i Vám pane Zlatkovski moc děkuji a přeji Vám spoustu spokojených klientů a hodně úspěchů ve Vaší práci. Velice si vážím Vašeho neskutečně vstřícného jednání. 

M. Ságl 

Sojka L.

 Velice doporučuji vše bylo jak jsme se domluvili a to i s prohlídkou v Bulharsku a podpis smluv i s dárečkem a pomáhají i se servisem potom i rekonstrukcí na místě - za mně rozhodně ok a ANO

Zdeněk Jícha

 Spolupráce s touto realitkou je naprosto úžasná. Všichni jsou laskaví, ochotní, a to i po zaplacení, což ne všude bývá samozřejmostí. Neměl jsem s nákupem nemovitostí v zahraničí žádné zkušenosti, tak jsem měl ze začátku trochu obavu, navíc bez znalostí potřebného jazyka, ale vždycky a všude mi byli k dispozici, takže spolupráce výborná, bez sebemenších výhrad. Doporučuji. Zdeněk Jícha

 
 
Pavel Švarc

 Nedávno jsme kupovali apartmán v Chorvatsku, ač jsme si vybrali nemovitost u jiné realitní agentury, tak MOJENEMOVITOSTIUMORE.CZ s přípravou ,přístupem i ochotou byly 100% vs kvalita očekávání , zejména v zemi kde nikoho neznáme. Držím palce ať se Vám daří. PŠ

Pavel Švarc
Dalibor Krátký

 Velice profesionální přístup a spolehlivost. Pan makléř -človek, který dokáže velmi dobře poradit a dostát svého slova.

Dalibor Krátký

Ivana Stará

Nedávno jsem se rozhodla koupit  byt u moře a vybrala si tuto společnost. Realita ukázala, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka byla velmi ochotná, vstřícná, ve všem mi poradila a pomohla. Obchod se zrealizoval rychle a hlavně úspěšně. Tím to bych jí chtěla moc poděkovat. 

Ivana Stará 
T. Černý

Rád bych poděkoval za bezvadný a rychlý servis pri koupi bytu.

Jan Kranl

 Dobrý den, makléři - otevřený přístup, vše zařízeno k naší spokojenosti (jako kupující). Děkuji Jan Kranl

Dagmar V.

Vynikající agentura! Velmi ochotní, vstřícní, pomohou vše zařídit, poradí a jsou nápomocni i po koupi nemovitosti. Na základě zkušeností s jinými je mohu jen a jen DOPORUČIT. Srdečně děkuji, paní Vasileva.

1 | 2

Přidat referenci