Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Reference

Přidat referenci


Tom N. s přítelkyní
28.11.2021
Tímto bych rád společně s mou přítelkyní poděkoval paní Angelině za zprostředkování koupě našeho apartmánu v Bulharsku. Moc si vážíme její ochoty, rychlosti při zodpovídání na naše dotazy, profesionality a milé jednání. Už se moc na Bulharsko těšíme a určitě máme v plánu využít i poprodejních služeb, které paní Angelina a spol.nabízí. Bylo nám potěšením a snad někdy na viděnou i osobně.
Karolína a Jirka M.

18.11.2021  O koupi apartmánu v Bulharsku jsme uvažovali dlouho, a už před dvěma roky jsme se poprvé dívali na nabídku RK Moje nemovitost u moře. Když jsme začali ohledně koupě komunikovat, stále ještě jsme nebyli přesvědčeni, nicméně paní Angelina nám od začátku poskytovala veškeré informace ihned a odpovídala vždy obratem. V létě jsme si z nabídky apartmánů osobně vybrali ten náš (při této příležitosti velmi děkujeme také p. Vladimirovi, delegátovi v Bulharsku, který se nám ochotně věnoval). Také osobní setkání s p. Tzvetomirem nás přesvědčilo, že jsme se rozhodli správně. RK zprostředkovala veškeré služby týkající se převodu a jednala vždy profesionálně. Děkujeme a můžeme doporučit!

Ing. Milota B.

15.11.21 Ráda bych tímto poděkovala za zprostředkování koupě apartmánu na Slunečním pobřeží. Ač jsme měli obavy, vše proběhlo perfektně a naprosto bezproblémově. Děkujeme za milý a rychlý přístup. Doporučujeme.

Jitka. P

Zdravím všechny,kdo si zakoupili nemovitost u moře v Bulharsku od pí Angelíny!Vše fungovalo na 100%.Musím říci,že jsem se docela obávala,jak vše dopadne...Ale ke koupi mě nalákala moje snacha,která si rovněž pořídila byt ve sv.Vlasu.Před ní její šéf i jeho matka...Tak jsem se rozhodla i já.Nákup proběhl skutečně profesionálně.Jsem moc spokojená a budu doporučovat všem,kdo chce zhodnotit peníze.Nákup nemovitostí v Čechách je nesmysl...Bohužel.Díky paní Angelino a těším se až se osobně setkáme.J.P.

Mirek a Renata

03.11.2021 Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat paní Angelině Vasileva za zprostředkování koupě nemovitosti v Bulharsku, městě Pomorie. Koncem srpna jsme začali s manželkou přemýšlet o koupi apartmánu u moře na základě fotek a online prohlídky a již 25.10.2021 jsme letěli do Bulharska si převzít klíče. Ze strany paní Angeliny proběhlo vše v pořádku - rychlost, ochota a profesionální přístup, můžeme ji jenom doporučit. Na letišti v Burgasu nás čekal delegát, dovezl nás na místo a předal klíče. Dokonce nám před příletem zapnul bojler, abychom měli teplou vodu. Servis, který "mojenemovitostumore.cz" nabízí je na profesionální úrovni a moc jim proto děkujeme.

Martin O

25.10.21 Dne 21.10.2021 jsem letěl do Bulharska osobně si převzít nově koupenou nemovitost na Slunečném pobřeží. Samozřejmě, že jsem využil poprodejních služeb, které mi doporučili paní Angelina s panem Cvetomírem, kterým ještě jednou děkuji za perfektní práci při nákupu nemovitosti. Po předchozí domluvě s panem Hrnčířem z poprodejních služeb nás z letiště odvezl na Slunečné pobřeží, cestou nám ještě ochotně zastavil v marketu. Předal nám apartmán, potřebnou dokumentaci a s přáním hezkého pobytu odešel. Bohužel to jsem ještě netušil, že jeho služeb budeme potřebovat znovu, tedy kromě domluveného odvozu na letiště. Druhý den ráno jsem zjistil, že mám v koupelně, ne svojí vinou plno vody, hrůza. Prví mne napadl poprodejní servis pana Hrnčíře. Z obavou jsem zvedl telefon a zavolal. Obava zbytečná. Do 20 min. přišla pomoc a do dvou hodin problém odstraněn. Bravo, móóóc děkuji za perfektní servis a všem doporučuji jej využívat. Pokud Bulharsko tak jen od WWW.MOJENEMOVITOSTUMORE.CZ!

Stanislav P.

21.10.2021 K nákupu mé první nemovitosti v zahraničí jsem přistupoval bez zkušeností a trochu s obavou, jak se celá věc povede. Dnes musím konstatovat, že spolupráce s panem Marinkovičem zcela a ve všem předčila moje očekávání. Profesionání a přátelský přístup, rychlost komunikace a důvěryhodnost je na té nejvyšší úrovni. Zcela určitě využiji další spolupráce. Vřele doporučuji. !!!

Miroslava K.

20.10.2021 V září 2021 jsme využili poprodejních služeb od mojenemovitostumore v Bulharsku, chtěli bychom zvlášť poděkovat za skvělé služby p. Hrnčíře, při příletu na nás čekal na letišti a odvezl nás do naší nemovitosti, jeho služeb jsme využili i při pobytu a při zapůjčení vozidla. Můžu jen doporučit celou firmu, starají se opravdu od A do Z.

Pavel Fišer

08.10.21 Dlouho jsme se rozmýšleli, ale díky panu Tsvetomirovi a paní Angelina byla volba jasná. Jejich profesionalni přístup a ochota před i po prodeji je příkladná. Poprodejni služby uvedeného týmu a pana Tomáše Hrnčíře je na vysoké úrovni. Děkujeme.

Martin O.

04.10.2021 Ještě jednou chci poděkovat paní Angeline a panu Tsvětomírovi za jejich pomoc při koupi apartmánu na Slunečném pobřeží, která hlavně jejich zásluhou v minulém týdnu úspěšně proběhla. Vysoce hodnotím i servis, ktery ,,mojenenemovitostiumore.cz,, nabízí svým klientům po koupi nemovitosti. Všem můžu jenom doporučit ( což i dělám ). U mne za velkou 1*.

Václav B

30.09.2021 Při našem zářijovém prvním pobytu v našem novém apartmánu ve Sv. Vlasu, jsme byli mile překvapeni organizace firmy MOJENEMOVITOSTUMORE a jeji POPRODEJNY SLUŽBY, zastoupeni pana Tomáše Hrnčíře a jeho vztřícností. Jeho profesionální přístup ke všem našim potřebám, v pro nás dosud neznámém prostředí nemněl chybu. Můžeme vřele doporučit služby této firmy. Pobyt se nám velmi zdařil a těšíme se na další pobyt a spolupráci.

Týna P.

26.09.2021 Dobrý den, chci se také podělit o zkušenosti. Vše to začalo před pár měsíci (květen 21), kdy jsem četla článek o tom, že Češi objevili nové Chorvatsko a houfně skupují levné byty v Albánii. Tím začalo mé pátraní po dostupných apartmánech na jihu Evropy a to přímo u moře. Sítem propadlo postupně již zmiňované Chorvatsko, Albánie, Itálie, Francie, Řecko, Španělsko, Rumunsko, Portugalsko... Vyhrálo Bulharsko. A to z několika důvodů, jednak je nyní určitě cenově nejvýhodnější (i několikrát levnější než některé z výše jmenovaných zemí), patří do EU, cesta se dá zvládnout i autem (možná s jedním noclehem na pohodu), domluvíme se v AJ i v lámaném RJ (ještě si pamatujeme azbuku, což se hodí :-)), ale i česky, Černé moře je o polovinu méně slané než Středozemní a prý zdravější, pláže pozvolné a písečné, ceny srovnatelné s Českem nebo nižší, Bulhaři pohodáři a roli sehrály i naše vzpomínky na dětství, kdy se snad ani jinam k moři nejezdilo....a teď? Na důchod ideální :-))) V covidové situaci jsme se jako správní střelci rozhodli koupit apartmán jen dle předtočeného videa a fotek, který jsme naživo neviděli. V průběhu koupě, jsem na nevinný dotaz, jestli se v aparthotelu (Royal Bay Residence Sveti Vlas) neprodává ještě nějaký jiný (jentak pro srovnání...), dostala kladnou odpověď a výsledek? Dle fotek další rodinní příslušníci zakoupili ještě sousední 2+kk. Proces koupě obou bytů proběhl za součinnosti p.Tsvetomíra a pí. Angeliny bezproblémově, ale kámen ze srdce nám spadl až když jsme stáli před apartmány s klíči v ruce. Byli jsme nadšeni. Umístění (z obýváku i ložnice slyšíme a vidíme vlny) - k moři doslova 30 m, vybavení super, údržba areálu a bazénu funguje tak, jak má. Jen to chtělo po předchozích nájemnících trochu uklidit a udělat drbnou údržbu, ale to je maličkost. Poprvé nám vyšel pobyt z časových důvodů (přeci jen to celé byla trochu neplánovaná hurá akce) až v srpen/září 21, bylo to na koupání a pěkné výlety. Aparthotel funguje celoročně, takže je tam nyní (přelom září/ října 21) manžel s kamarádem, který na naše doporučení - také na dálku zakoupil další 2+kk v hotelu. Už tam zakládáme českou komunitu :-). Pokud zvažujete koupi apartmánu v Bulharsku (ideálně ve Svatém Vlasu nebo blízkém Slunečném pobřeží), klidně se na nás obraťte, rádi se s Vámi o zkušenost podělíme. Už jsme nashromáždili plno informací (doprava, nákupy, výlety.....) a navíc je to oblast, kterou jsme již dříve navštívili, tak to tam známe. P. Svetomítr s pí. Angelinou mají na nás spojení. Držíme palce, ať se výběr povede a budete spokojeni, tak, jako my. Komu to řekneme a ukážeme fotky, chce přijet (případný pronájem nebo návštěvy budou bezproblémové). Bulharsko už vypadá jinak než v jejich dětství. :-). T.P.

Tomáš R 21.09.2021

Na jaře v době covidu jsem kupoval za velmi dobrou cenu nevybavený byt v Byale, který původní majitelka koupila investičně a nechala jako novostavbu cca. 5 let ležet.

Prodej probíhal na dálku v online prostředí a úplně v pohodě. Vše, na čem jsem se domluvili, platilo a převod proběhl naprosto bez problémů.

Trochu jsem měl obavu z komplet vybavení bytu po nákupu nemovitosti. Servis agentury byl v tomto ale velmi nadstandardní. Agentura zprostředkovala nábytkářskou firmu, která navrhla a nainstalovala nábytek. Další vybavení jsem pak objednal z IKEA a eMag.bg eshopu. Delegát agentury na místě zprostředkoval a zařídil vše potřebné (převzetí zásilek z eshopu, zpřístupnění bytu a další nutné drobnosti, které bylo třeba vyřídit přímo na místě).

Po mém příjezdu jsme pak delegátem vyřešili další úpravy, které bylo třeba doladit. Delegát mi zprostředkoval a pomohl sehnat elektrikáře/údržbáře a řemeslníka na instalaci venkovních rolet.
Nakonec se nám podařilo původně prázdný byt vybavit přesně podle mých představ.

Děkuji za skvělý servis Angelině, Tsvetomirovi a delegátovi. Po celou dobu byli velmi milí, ochotní, proklientští a celkově mi hodně pomohli.
S jejich službami jsem velmi spokojen.

Dana. K 18.9.2021

Touto cestou sa chcem poďakovať pani Angeline Vasileva, za excelentný prístup ohľadom kúpy nehnuteľnosti v bulharskej oblasti Byala. V apríli 2021 som sa rozhodla, že si tu kúpim byt a natrafila som na internete práve na spoločnosť Mojenemovitostiumore.cz a rozhodla sa, že si nehnuteľnosť zaobstarám práve cez nich. Spojila som sa teda s pani Angelinou a musím povedať, že som sa ešte nestretla tak s milou a ochotnou osobkou, ako je táto pani. Ochotná pomôcť aj o pol noci! Je to veľmi spoľahlivá osoba, ktorá si svoju prácu plní na 100% a jej prístup ku klientovi je skutočne obdivuhodný. Vysoká profesionalita.
Svoju nehnuteľnosť som si už užila a splnila všetky moje očakavánia. Kedže som ju kúpila online a aj všetky uradné záležitosti boli vybavované na diaľku.
Za mňa ÁNO. Budem odporúčať ďalej.
 

Pavel a Pavla M 14.09.2021

Celý kolektiv kolem pana Zlatkovského a jejich práci hodnotíme tím nejvyšším stupněm jakým lze. S tak vysoce profesionálním a lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Říká se že co je psáno to je dáno ale u nich jsme poznali že co je řečeno to je dáno. Proto jen a jen vřele doporučujeme. Už si užíváme v naší nové nemovitosti. 

Gabi a Mirek 10.09.2021

Koupili jsme apartman na slunecnem pobrezi. Byli jsme se zde podivat a vse bylo presne tak jak rekli. Prevod nemovitosti probiha a jsme spokojeni. Dekujeme za vse. 

D. 1.09.2021

V průběhu prázdnin jsme zakoupili, prostřednictvím p. Zlatkovského, apartmán na Slunečném pobřeží. Od startu, kdy jsme nemovitost vybírali, nám byl p. Zlatkovski plně nápomocen, se vším co bylo třeba poradil a pomohl. Jasně a srozumitelně řekl a písemně poslal jak bude celý proces probíhat a tak to také bylo. Začátkem srpna byl proveden notářský zápis a za tři týdny nám přišly klíče s originály dokumentů. Vše proběhlo tak jak bylo deklarováno k naší naprosté spokojenosti a podotýkám, že ON-LINE. Jako asi každý jsem měl strach poslat peníze na nějaký účet v zahraničí, který jsem dostal od člověka, kterého jsem na živo nikdy neviděl, ale jak jsem již řekl, všechno bylo tak, jak p. Zlatkovský řekl. Co se tedy prodeje a procesu s tím spojeným týká dávám panu Zlatkovskému 5 hvězdiček *****. Včera jsme se vrátili z Bulharska, kde jsme se byli s manželkou podívat na náš nový letní byt, který jsme do té doby viděli pouze na fotkách a na videu. Musím uznale říct, že všechno vypadalo tak, jako při online prohlídce a fotkách a videích, které p. Zlatkovský udělal a poslal. Když jsme do Bulharska přijeli čekal na nás zástupce p. Zlatkovského a to p. Tomáš Hrnčíř, který nás odvezl z letiště a poté zase zpět. V průběhu pobytu nám pomáhal vyřešit vše, co jsme řešit potřebovali a byl nám se vším plně nápomocný. Tento poprodejní servis byl pro nás neocenitelný!!! I za ten musím dát pět hvězdiček *****, ale tentokrát p. Hrnčířovi. Za mě celá společnost MOJENEMOVITOSTUMORE zaslouží jedničku s hvězdičkou a vřele ji každému doporučuji.

Renáta G. 22.08.2021

Dobrý deň. Nehnuteľnosť v Bulharsku sme kupovali online. Všetko prebehlo bez problémov aj pri kúpe na diaľku. Pani Angelina bola veľmi ochotná a reagovala na všetko veľmi ochotne a rýchlo. Nehnuteľnosť, ktorú sme kúpili zodpovedala online obhliadke. Túto realitnú kanceláriu by som odporúčala. Ďakujeme.

Martin O 19.08.2021

Móóóc děkuji paní Angeline a panu Tsvetomirovi za pomoc při nákupu apartmánu v Bulharsku. Krátce: profesionalita, znalost problematiky, ochota. Za 1*

Zdenka H.

Tímto bych chtěla poděkovat RK za bezproblémový a rychlý převod nemovitosti na Slunečném pobřeží do vlastnictví. Spolupráce s paní Angelinou a panem Tsvetomirem byla na profesionální úrovni. Jsou to lidé na pravém místě. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti u moře, obraťte se na tyto odborníky. Mohu jen doporučit.

J.Martin.......

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Angelině a celé RK za profesionální přístup při zprostředkování koupi nemovitosti.. Oceňuji osobní přístup, okamžité řešení technických problémů a zodpovězení mých všetečných dotazů.. Paní Angelína je člověk na svém místě.. Mohu doporučit.. Děkuji.. JM

Irena O.

S prací realitní kanceláře, zejména paní Angeliny, jsem velmi spokojená. Jejich přístup je profesionální, celý převod nemovitosti proběhl bez jakýchkoliv komplikací. Navíc poskytují pomoc i po převodu nemovitosti, což není běžné u jiných realitních kanceláří. Uvedenou realitní kancelář proto mohu jen doporučit dalším zájemcům o koupi nemovitosti u moře. Irena O.

Simona a Lubomír

Velmi rádi se připojujeme k pozitivním referencím na profesionální přístup pana Tsvetomira Zlatkovského. Apartmán v resortu Magic Dreams Apartments, Sveti Vlas v Bulharsku předčil veškerá naše očekávání. Péče pana Zlatkovského přispěla je krásné dovolené. Děkujeme*

Martina H

Perfektní přístup, veliká ochota pomoci nad rámec koupě, skvělý tým lidí. Děkujeme

Zuzka & Honza

Vřele doporučuji nákup nemovitostí přes agenturu Mojenemovitostumore.cz! Byli jsme maximálně spokojení, profesionální přístup, výborná komunikace, široká nabídka nemovitostí šitá na míru. Vše jsme vyřídili on-line. Poskytují služby nad rámec běžné realitní agentury. Děkujeme!

1 | 2 | 3

Přidat referenci