Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Reference

Přidat referenci


Dana. K 18.9.2021

Touto cestou sa chcem poďakovať pani Angeline Vasileva, za excelentný prístup ohľadom kúpy nehnuteľnosti v bulharskej oblasti Byala. V apríli 2021 som sa rozhodla, že si tu kúpim byt a natrafila som na internete práve na spoločnosť Mojenemovitostiumore.cz a rozhodla sa, že si nehnuteľnosť zaobstarám práve cez nich. Spojila som sa teda s pani Angelinou a musím povedať, že som sa ešte nestretla tak s milou a ochotnou osobkou, ako je táto pani. Ochotná pomôcť aj o pol noci! Je to veľmi spoľahlivá osoba, ktorá si svoju prácu plní na 100% a jej prístup ku klientovi je skutočne obdivuhodný. Vysoká profesionalita.
Svoju nehnuteľnosť som si už užila a splnila všetky moje očakavánia. Kedže som ju kúpila online a aj všetky uradné záležitosti boli vybavované na diaľku.
Za mňa ÁNO. Budem odporúčať ďalej.
 

Pavel a Pavla M

Celý kolektiv kolem pana Zlatkovského a jejich práci hodnotíme tím nejvyšším stupněm jakým lze. S tak vysoce profesionálním a lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Říká se že co je psáno to je dáno ale u nich jsme poznali že co je řečeno to je dáno. Proto jen a jen vřele doporučujeme. Už si užíváme v naší nové nemovitosti. 14.09.2021

Gabi a Mirek

Koupili jsme apartman na slunecnem pobrezi. Byli jsme se zde podivat a vse bylo presne tak jak rekli. Prevod nemovitosti probiha a jsme spokojeni. Dekujeme za vse. 

D.

V průběhu prázdnin jsme zakoupili, prostřednictvím p. Zlatkovského, apartmán na Slunečném pobřeží. Od startu, kdy jsme nemovitost vybírali, nám byl p. Zlatkovski plně nápomocen, se vším co bylo třeba poradil a pomohl. Jasně a srozumitelně řekl a písemně poslal jak bude celý proces probíhat a tak to také bylo. Začátkem srpna byl proveden notářský zápis a za tři týdny nám přišly klíče s originály dokumentů. Vše proběhlo tak jak bylo deklarováno k naší naprosté spokojenosti a podotýkám, že ON-LINE. Jako asi každý jsem měl strach poslat peníze na nějaký účet v zahraničí, který jsem dostal od člověka, kterého jsem na živo nikdy neviděl, ale jak jsem již řekl, všechno bylo tak, jak p. Zlatkovský řekl. Co se tedy prodeje a procesu s tím spojeným týká dávám panu Zlatkovskému 5 hvězdiček *****. Včera jsme se vrátili z Bulharska, kde jsme se byli s manželkou podívat na náš nový letní byt, který jsme do té doby viděli pouze na fotkách a na videu. Musím uznale říct, že všechno vypadalo tak, jako při online prohlídce a fotkách a videích, které p. Zlatkovský udělal a poslal. Když jsme do Bulharska přijeli čekal na nás zástupce p. Zlatkovského a to p. Tomáš Hrnčíř, který nás odvezl z letiště a poté zase zpět. V průběhu pobytu nám pomáhal vyřešit vše, co jsme řešit potřebovali a byl nám se vším plně nápomocný. Tento poprodejní servis byl pro nás neocenitelný!!! I za ten musím dát pět hvězdiček *****, ale tentokrát p. Hrnčířovi. Za mě celá společnost MOJENEMOVITOSTUMORE zaslouží jedničku s hvězdičkou a vřele ji každému doporučuji.

Renáta G.

Dobrý deň. Nehnuteľnosť v Bulharsku sme kupovali online. Všetko prebehlo bez problémov aj pri kúpe na diaľku. Pani Angelina bola veľmi ochotná a reagovala na všetko veľmi ochotne a rýchlo. Nehnuteľnosť, ktorú sme kúpili zodpovedala online obhliadke. Túto realitnú kanceláriu by som odporúčala. Ďakujeme.

Martin O

Móóóc děkuji paní Angeline a panu Tsvetomirovi za pomoc při nákupu apartmánu v Bulharsku. Krátce: profesionalita, znalost problematiky, ochota. Za 1*

Zdenka H.

Tímto bych chtěla poděkovat RK za bezproblémový a rychlý převod nemovitosti na Slunečném pobřeží do vlastnictví. Spolupráce s paní Angelinou a panem Tsvetomirem byla na profesionální úrovni. Jsou to lidé na pravém místě. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti u moře, obraťte se na tyto odborníky. Mohu jen doporučit.

J.Martin.......

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Angelině a celé RK za profesionální přístup při zprostředkování koupi nemovitosti.. Oceňuji osobní přístup, okamžité řešení technických problémů a zodpovězení mých všetečných dotazů.. Paní Angelína je člověk na svém místě.. Mohu doporučit.. Děkuji.. JM

Irena O.

S prací realitní kanceláře, zejména paní Angeliny, jsem velmi spokojená. Jejich přístup je profesionální, celý převod nemovitosti proběhl bez jakýchkoliv komplikací. Navíc poskytují pomoc i po převodu nemovitosti, což není běžné u jiných realitních kanceláří. Uvedenou realitní kancelář proto mohu jen doporučit dalším zájemcům o koupi nemovitosti u moře. Irena O.

Simona a Lubomír

Velmi rádi se připojujeme k pozitivním referencím na profesionální přístup pana Tsvetomira Zlatkovského. Apartmán v resortu Magic Dreams Apartments, Sveti Vlas v Bulharsku předčil veškerá naše očekávání. Péče pana Zlatkovského přispěla je krásné dovolené. Děkujeme*

Martina H

Perfektní přístup, veliká ochota pomoci nad rámec koupě, skvělý tým lidí. Děkujeme

Zuzka & Honza

Vřele doporučuji nákup nemovitostí přes agenturu Mojenemovitostumore.cz! Byli jsme maximálně spokojení, profesionální přístup, výborná komunikace, široká nabídka nemovitostí šitá na míru. Vše jsme vyřídili on-line. Poskytují služby nad rámec běžné realitní agentury. Děkujeme!

Rosťa a Míša

  Přidáváme se s kladným hodnocením při vyřizování koupě nemovitosti na Slunečném pobřeží. Spolupráce s agenturou a především s paní Angelinou byla výborná . Na čem jsme se dohodli , to splnila , na každý náš dotaz odpověděla a to velmi rychle. Jsme rádi , že jsme si vybrali tuto agenturu , která vše vyřešila za nás . Pomohli nám i s kontakty na agenturu na pronájem a nadále spolupracujeme na ostatních požadavcích .Jsme rádi , že máme někoho , kdo nám může pomoct s budoucími záležitostmi. Proto můžeme tuto agenturu vřele doporučit.

 
 
Alžběta K.

I přes počáteční neúspěch, kdy se nám prodaly dva apartmány přímo pod nosem, jsme nakonec vybrali krásný byt v novostavbě, pan Marinkovič, paní Anita a její kolegyně se o nás vzorně starali a nakonec všechno klaplo tak rychle, že do 3 týdnů jsou z nás oficiální majitelé bytu v Chorvatsku. Tímto velké díky a mohu jen a jen doporučit!

ZV

Chtěla bych touto cestou poděkovat pana Zlatkovskeho a jeho týmu za bleskový, korektní a bezproblémový prodej bytu v Praze. Vždycky i do budoucna se na tuto RK obrátím se všech záležitostech týkajících se reality. Doporučuji všem a moc děkuji!

Jana К.

Chtěla bych tímto poděkovat za bezproblémový prodej apartmánu. Vše odpovídalo inzerovaným údajům a fotografiím. Paní Angelina nám také pomohla rázně a rychle vyřešit větší problém, který nastal ze strany vedení resortu ve vztahu k nám - majitelům apartmánu. Nevím, jestli bychom jej bez její pomoci a pomoci jejího kolegy vyřešili takto dobře a rychle. Cítili jsme jejich oporu a za tu děkuji. Reagovali rychle a rázně.

Zdeněk

Co dodat ??? asi vše již řekli v referencích ostatní a já bych to vše jen opakoval. Děkuji paní Angelině i jejím spolupracovníkům . Jste profík a navíc velmi milá a vstřícná . Apartmán v Byale se nám líbí a tak snad jen přání , aby to tak zůstalo alespoň " sto let " . Ještě jednou velký dík. PS : doufám , že nám pomůžete i v budoucnu . :)

Josef H.

Chci moc poděkovat paní Vasilevě za seriózní individuální přístup a nadstandartní starost. Vše co mě zajímalo, mi bylo zodpovězeno a vysvětleno se vstřícností a úsměvem na tváři. Musím jen doporučit, jsem maximálně spokojený. Úžasná, rychlá a profesionální komunikace. Děkuji paní Vasilevě a jejím kolegům.

Vladimír L.

V prosinci 2020 jsem koupil apartmán na Slunečném pobřeží. Vzhledem ke covidové situaci, proběhla koupě apartmánu online. Platbu jsem provedl v lednu 2021. Tak jak paní Vasileva řekla, všechno do puntíku splnila. Ve vybavení nebyla pračka, ale paní Vasileva nám po dohodě pračku dodala, i když nebyla součástí apartmánu. Veškeré doklady a klíče mě po dohodě zaslala poštou bez problémů.
30.5.2021 jsem navštívil poprvé svůj apartmán a musím říct, že vše jak jsem se s paní Vasileva domluvil, bylo naprosto v pořádku. Toto je má nejpozitivnější recenze, kterou jsem kdy napsal, protože paní Vasileva je velmi příjemná, zodpovědná, spolehlivá, vstřícná a to i její kolegové z realitní kanceláře.
Koupi apartmánu jsem doporučil i mým známým a kolegům na základě pozitivních vlastních zkušeností. I oni jsou naprosto spokojeni.
Kdykoliv by jste chtěli poradit, rád se s vámi podělím o vlastní pozitivní zkušenosti s touto realitní kanceláří. demolice.ostrava@seznam.cz

L.M.M.

I já přidávám kladné hodnocení, vše proběhlo v naprostém pořádku. Angelina a Tsvetomir byli vždy nápomocni a vyřešili, zařídili a odpověděli na vše co jsem potřebovala... a že toho nebylo málo;-)

Anna M.

 Dobrý den, byla jsem unesena krásnými byty v Chorvatsku. Pan Marinkovič dokázal najít byt podle našich představ a který se nám vešel do rozpočtu. Mohu pouze pochválit!

David P.

Děkuji za skvělé služby a výbornou komunikací.
Pána Marinkoviče a Moje nemovitosti u moře můžu jen doporučit

Lamos J.

Dobrý den,pridávame sa k spokojným zákazníkom ,všetko riešené promtne,vyriešené do detailov,spolupráca podľa predstav,čo kolvek sme potrebovali pomôcť,ochotne vytelefonovane ,pán Tsvetomir aj pani Angelina reagujú promtne,ziadne ignorancie ,pomohli nám veľmi za čo sme vďačný ..dakujeme pekne za sprostredkovanie krásneho bytu..sme radi že sme kúpili byt cez ich reality..

Vladimír P.

Velmi děkujem agentuře Mojenemovitostumoře,za profesionální přístup a pomoc při nákupu nemovitosti v Bulharsku.Vše proběhlo bez problémů dle našich představ a letos v létě se těšíme na první léto v našem u moře.Můžeme jen a jen doporučit!

A.

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat paní Angeline za velice profesionální přístup a neskutečnou ochotu při jednání.Vše proběhlo naprosto hladce, rychle a online. Můžu jen doporučit. Opravdu vše na profesionální úrovni. Ještě jednou děkuji

1 | 2 | 3

Přidat referenci