Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Proč nemovitost v Bulharsku?

 

   


 

Proč nemovitost v Bulharsku?

Bulharsko patří v posledních letech k zemím s rostoucí tržní ekonomikou. Úroveň poskytovaných služeb se stále zvyšuje, a Bulharsko se tak stává vyhledávanou turistickou destinací. Bulharsko si oblíbili jak jedinci preferující dovolenou u moře, tak vyznavači zimních sportů. Nádherné pláže i atraktivní horské destinace jsou cílem mnoha návštěvníků, a turistický potenciál oblasti tak neustále vzrůstá.

Nemovitosti v Bulharsku mohou být zajímavou alternativou pro klienty, jejichž požadavkem je koupě bytu či apartmánu v oblastech s vysokými investičními možnostmi. Příjemné klimatické podmínky a krásné písečné pláže jsou jako stvořené pro rodinnou dovolenou. Potenciál této turistické destinace je skutečně velký a počet turistů v oblasti stále narůstá.

Horská střediska v Bulharsku se v posledních letech mění na moderní lyžařské resorty, které svou kvalitou plně konkurují alpským resortům. Hory zaujímají téměř 60 % rozlohy země, neustále vznikají nová luxusní lyžařská střediska i pro nejnáročnější klientelu. Ve srovnání se známými evropskými resorty je ovšem dovolená v Bulharsku stále finančně výhodnější. Využijte jedinečnou možnost velkého investičního potenciálu nemovitostí v přímořských i horských oblastech. Pronajímejte svou nemovitost a můžete očekávat rychlou návratnost vlastní investice.

Spolupráce se špičkovými developery s bohatými zkušenostmi je zárukou úspěchu. Zkušení odborníci neustále monitorují nabídky a jsou schopni vyhledat nemovitost, která bude plně vyhovovat požadovaným investičním záměrům.Poskytujeme komplexní služby. Garantujeme bezpečný proces i právní zabezpečení koupě. S výběrem i nákupem vhodné rekreační a investiční nemovitosti v Bulharsku vám velice rádi pomůžeme.

V současné době máme v nabídce velké množství rekreačních nemovitostí v různých oblastech na pobřeží Černého moře i v mnoha horských střediskách. Využijte naše zkušenosti a kontaktujte nás pro více informací.