Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

 

PROČ PRÁVĚ MY?

Proč si vybrat nás? Jsme odborníci na Bulharsko a z Bulharska a jako místní zprostředkujeme vám ty nejlepší nabídky. V našem portfoliu naleznete jednotlivé apartmány i větší projekty. Nabízíme komplexní přístup a veškerý servis při koupi nemovitosti. Pomůžeme vám zpracovat individuální investiční plán na míru. Zaručujeme bezpečnost celého procesu ve všech aspektech. Nenechte si ujít možnost lukrativní investice s nadprůměrným výnosem!

VYUŽIJTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST!

Investice do nemovitostí jsou aktuálně nejlepší volbou a mohou být zárukou vysokého zisku. Za pouhý zlomek cen českých nemovitostí si můžete pořídit vysněný byt u moře či v horách. Zprostředkujeme vám nejaktuálnější nabídku za nejvýhodnější ceny. Využijte naše mnohaleté zkušenosti a nechte si poradit také v oblasti pronájmu nemovitostí – zaručíme rychlou návratnost investice a neomezený příjem financí z luxusního ubytování!

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Spolupráce se špičkovými developery s bohatými zkušenostmi je zárukou úspěchu. Zkušení odborníci neustále monitorují nabídky a jsou schopni vyhledat nemovitost, která bude plně vyhovovat požadovaným investičním záměrům. Zastupujeme nejlepší investory v regionu, sledujeme trendy na trhu. Doporučíme vám nejvhodnější investiční strategii, která zaručí vysoké výnosy. Nemovitost dokážeme plnohodnotně zařídit, po dohodě s klientem zajistíme i nejmenší detaily. Garantujeme dodržení termínů i rozpočtu, zabezpečíme správu nemovitosti. Mějte své investice v nejlepších rukou! 

SLUŽBY PRO KUPUJICI

Výběr z největší databáze zahraničních realit, poradenství a konzultace při výběru vhodné lokality pro koupi nemovitosti v zahraničí podle požadavků klienta, informujeme klienta o legislativních, daňových a investičních předpokladech koupě a užívání nemovitosti v zahraničí, výběr vhodných nemovitostí podle požadavků klienta, zajištění osobní prohlídky vybraných nemovitostí v zahraničí, příprava podkladů ke kupované nemovitosti – např. výpis z katastru, projektová dokumentace, provozní náklady atd, příprava smluvních dokumentů – rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouva, zajištění překladů smluvních dokumentů, právní analýza smluvních dokumentů a podkladů k nemovitosti se zřetelem na zájmy klienta, poradenství při financování, zajištění podpisu smluvních dokumentů a jejich následné zavkladování do katastru nemovitostí, zajištění bezpečného převodu kupní ceny – např. zřízení svěřeneckého účtu, bankovní převody, akreditivy, předání nemovitosti, přehlášení energií, asistenci při přihlášení klienta na relevantní úřady a instituce, další asistenci a služby na základě dohody s klientem, klientsky portál jen pro naše klienty, dlouhodobá podpora a vztah. 

SLUŽBY PRO PRODAVAJICI

Seznámení majitele nemovitosti s činností společnosti, ustanovení kontaktní osoby ze společnosti pro prodejce nemovitosti, určení cílové skupiny potenciálních kupujících a cílových regionů prodeje, vytvoření prodejní a marketingové strategie prodeje, zajištění odhadu tržní ceny nemovitosti a technického stavu, zpracování fotografických a textových podkladů k inzerci prodeje na území čtyři evropských státu, marketing a podpora prodeje, nastavení optimální formy vzájemné komunikace v celém průběhu prodeje, registrace nových potenciálních klientů, organizace prohlídek nemovitosti, právní služby – zajištění přípravy všech smluvních dokumentů a případných překladů, zajištění notářských služeb, včetně notářských peněžních úschov, zajištění hypotéčního úvěrování, asistence při předání nemovitosti, další služby dle dohody.

JIŽ 10 LET ZKUŠENOSTÍ

Bezpečně vás provedeme celým procesem, budeme chránit vás i vaše zájmy. Nabízíme plné právní zajištění koupě a prodeje nemovitosti. Obstaráme vyhotovení projektů a veškeré dokumentace potřebné k úspěšnému procesu. Rádi vám vše vysvětlíme osobně. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a kontaktujte nás!

NABÍDKY NA VYŽÁDÁNÍ

V případě zájmu o konkrétní nemovitosti vám rádi poskytneme podrobné informace. V portfoliu máme také další lukrativní nabídky, které na přání klientů nejsou na webových stránkách zveřejněné. Kontaktujte nás s individuálními požadavky a my vám rádi zprostředkujeme bližší informace.

TĚŠÍME SE NA VÁS!