Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

 

PROČ PRÁVĚ MY?


Proč si vybrat nás? Jsme odborníci na Bulharsko a zprostředkujeme vám ty nejlepší nabídky. V našem portfoliu naleznete jednotlivé apartmány i větší projekty. Nabízíme komplexní přístup a veškerý servis při koupi nemovitosti. Pomůžeme vám zpracovat individuální investiční plán na míru. Zaručujeme bezpečnost celého procesu ve všech aspektech. Nenechte si ujít možnost lukrativní investice s nadprůměrným výnosem!


VYUŽIJTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST!


Investice do nemovitostí jsou aktuálně nejlepší volbou a mohou být zárukou vysokého zisku. Za pouhý zlomek cen českých nemovitostí si můžete pořídit vysněný byt u moře či v horách. Zprostředkujeme vám nejaktuálnější nabídku za nejvýhodnější ceny. Využijte naše mnohaleté zkušenosti a nechte si poradit také v oblasti pronájmu nemovitostí – zaručíme rychlou návratnost investice a neomezený příjem financí z luxusního ubytování!


100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI


Spolupráce se špičkovými developery s bohatými zkušenostmi je zárukou úspěchu. Zkušení odborníci neustále monitorují nabídky a jsou schopni vyhledat nemovitost, která bude plně vyhovovat požadovaným investičním záměrům. Zastupujeme nejlepší investory v regionu, sledujeme trendy na trhu. Doporučíme vám nejvhodnější investiční strategii, která zaručí vysoké výnosy. Nemovitost dokážeme plnohodnotně zařídit, po dohodě s klientem zajistíme i nejmenší detaily. Garantujeme dodržení termínů i rozpočtu, zabezpečíme správu nemovitosti. Mějte své investice v nejlepších rukou!  


JIŽ 10 LET ZKUŠENOSTÍ


Bezpečně vás provedeme celým procesem, budeme chránit vás i vaše zájmy. Nabízíme plné právní zajištění koupě a prodeje nemovitosti. Obstaráme vyhotovení projektů a veškeré dokumentace potřebné k úspěšnému procesu. Rádi vám vše vysvětlíme osobně. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a kontaktujte nás!


NABÍDKY NA VYŽÁDÁNÍ


V případě zájmu o konkrétní nemovitosti vám rádi poskytneme podrobné informace. V portfoliu máme také další lukrativní nabídky, které na přání klientů nejsou na webových stránkách zveřejněné. Kontaktujte nás s individuálními požadavky a my vám rádi zprostředkujeme bližší informace.