Ve výhradním zastoupeni developera nabízíme prodej bytu 3+kk s terasou u Středozemního moře

Trikomo, Kypr – ID 2514
168 000 € ≈ 3 985 800 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Chcete bezpečně ochránit Vaše finance před inflaci ? Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera? Jste na správném místě , jsme zástupci developera na Českém trhu. Již 10let jsme Vaším zástupcem u moře v různých zemích světa. Sami vlastníme nemovitosti v těchto destinacích a známe dokonale místní trh. Tento projekt můžeme Vám zprostředkovat pouze my jako výhradní zástupci. Servis u nás je nadstandardní , prodejem náš vztah nekončí , proto pečlivě vybírejte svého partnera.

Naše projekty se nacházejí převážně od města Famagusta až do světoznámé pláži Golden beach , jsou to ti nejlepší písčité pláže na Severní časti ostrova. Tato oblast byla v roce 2021 vybraná jako nejlepší investice u moře na celém světě.

Ve výhradním zastoupeni developera nabízíme prodej bytu 3+kk s terasou blízko pláže s parkovacím stáním ,v luxusním 5 * komplexu u Středozemního moře přímo od developera za nejlepší podmínky na trhu.

K bytu náleží dvě terasy, parkovací stání a částečně vybavení.

Four Seasons Life 2 zdůrazňuje mimořádnou krásu turistické oblasti Iskele při zachování přirozené struktury regionu.
Je to oblast , kterou Forbes vyhlásil jako nejlepší investici u moře za rok 2021.


Projekt ukazuje a přikládá velký význam zeleně a přírodě, a to na 61 000 m2 plochy pozemku, 20 000 m2 z toho jsou stavební plochy, celkem 53 000 m2 krajiny a volných ploch, 15 000 m2 zeleně, 20 000 kořenových rostlin a stromů.

Příslušenství projektu :

V rámci projektu jsou : venkovní bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pěší stezky, fitness, lázně / masáže - centrum krásy, tenis, basketbalové a volejbalové hřiště, restaurace, kavárna , bar, kořenová terasa, plážový bar, K dispozici je dětský klub a mnoho dalších společenských aktivit.

Nemovitost lze využít jako investici nebo pro svoji vlastní dovolenou, Letní sezona trvá 7 až 8 měsíců. Nicméně kvůli obrovskému zájmu turistů a investorů z celého světa lze nemovitost pronajímat po celý rok.

Jedná se o stabilní investicí, jejíž hodnota pořád roste a zajímavý výnos lze dosáhnout pronájmem. Postaráme se o všechny před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti

Pořiďte si svoji vysněnou investici u Středozemního moře na Severním Kypru přímo od developera. Financování lze i na splátky, přestavíme Vám plán splátek, který Vám bude vyhovovat.

Poradíme se vším: veškeré před a poprodejní služby, včetně pronájmu Vaše nemovitosti na místě.

Jde to i na splátky

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
80 m2
Užitná plocha
76 m2
Terasa
38 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
80 m
Restaurace
390 m
Bar
430 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00