Parádní 2+kk, skvělá lokalita, kousek od pláže, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 4788
56 500 € ≈ 1 394 985 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 350 m
Nabízíme skvělý apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 50m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v uzavřeném komplexu Lifestyle Deluxe, v Nesebar, Bulharsko. Dispozice je předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na duny. Byt se prodává zařízený s nábytkem a elektrospotřebiči.
Komplex "Lifestyle Deluxe" se nachází v novém městě Nesebaru. Před areálem jsou nádherné písečné duny, které jsou stavebně chráněny. Celková velikost pozemku je 5300 m2. V přízemí jsou obchodní prostory v celoročním provozem. Vybavení komplexu:
Oplocený a hlídaný areál
Plavecký bazén
Bazén pro děti
Dětské hřiště
Masážní pavilon
Letní zahrádka-restaurace
zelené plochy a uličky
Vzdálenost od pláže je 250m2. Poplatek na údržbu činí 350 € ročně.
Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
Nabídka ideální na celoroční bydlení a na pronájem.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.
Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.
Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.
Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
44 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Obchod
290 m
Lékař
90 m
Kavárna
390 m
Restaurace
100 m
Bar
40 m
Škola/školka
700 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/5
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00