Proces nákupu na Kypru

Jako první jsme Vám přinesli možnost koupě nemovitosti v zahraničí! Jsme české s.r.o. a ručíme za výsledek obchodu a každou vámi vydanou korunu. I když prodáváme ve více státech, odvádíme práci vždy na 100 %. O chod prodeje každého státu se osobně stará manažer prodeje.

Na Severním Kypru spolupracujeme s největším developerem na ostrově , obchodní partner postavil už desítky projektu a státních zakázek a je na trhu víc jak 35 let, zaměstnává víc jak 500 lidi, zúčastňuje se v sázením lesů ( každý klient má svůj strom ) , pomáhá zvířatům na ostrově a využívá v projektech solární energie, což šetří samotné náklady klientů. 

Naše projekty se nachází v nejrychleji rozvijici se  oblast ostrova: Iskele , je to oblast , která byla vybrána jako nejlepší investice u moře za rok 2021 a to na celém světě ! Je zde poptávka po nemovitostech z celého světa a projekty se rychle prodávají 

Jsme  výhradním zástupcem developera , to znamená , že my a naše klienty nakupujeme přímo od prodávajícího. Totiž nám neplatíte žádnou provizi jak to bývá v Česku a na Slovensku.  

Již 10let jsme Vaším zástupcem u moře v různých zemích světa. Sami vlastníme nemovitosti na Kypru a známe dokonale místní trh. Děláme všechny před a po - prodejní služby skrze našeho partnera. 

Jako první jsme Vám přinesly možnost koupe nemovitosti v zahraničí! Jsme ryze české společnost a ručíme za výsledek obchodu a každou vámi vydanou korunu. 

Jak probíhá výběr a následná koupě nemovitosti, postup:

 • Napište nebo zavolejte nám a probereme jaký máte záměr. Odborné a férově poradíme. Pořešíme Vaše požadavky, technické parametry jako velikost, lokace atd a vysněnou nemovitost vybereme spolu.

 • Můžete se podívat i na naše stránky WWW.MOJENEMOVITOSTUMORE.CZ a vyberte si nemovitost z naší nabídky.

 • Rozhodnete se jak se chcete na nemovitost podívat, většina klientů zvolí prohlídku na místě , nicméně pro spousta zaměstnaných klientů vše zařídíme bezproblémové distančně, od samého výběru jednotky, plánu splátek až po výběru nábytku a spotřebičů a pronajmu Vaše nemovitosti , nemusíte nikam jezdit a něco řešit , naše specialisté na Kypr rádi to pro Vás zařídí. Vysvětlíme Vám podmínky a výhody návštěvy nemovitosti a projektech na místě.

Co zaplatím nad rámec výše uvedeného?

 • Záleží na samotném projektu, někde v ceně máme nábytek a spotřebiče, avšak to nebývá víc jak 11% nad rámec základní ceny a je to včetně DPH, která je na Severním Kypru pouze 5%.

Jaké budu mít náklady na provoz nemovitosti?

 • Za energie a vodu zaplatíte pouze dle spotřeby ( pouze během Vašeho pobytu ve chvíli kdy Vy jste na místě ve Vaši nemovitosti u moře ) během roka se nemovitost pronajímá a Vy neplatíte za režii nic ( poradíme )

 • Pojištěni nemovitosti Vám vyjde přibližně na 120 eur ročně , automaticky to správcovská firma strhuje z příjmu z pronajmu

 • Zaplatíte taky roční poplatek za údržbu , částku vždy říkáme dopředu .  V ročním poplatku za údržbu se zahrnují služby spojené s chodem projektu ve kterém se nachází Vaše nemovitost jako jsou: údržba bazénu, ochranka 24x7 , sekaní trávy , údržba zelené ,  využití fitness centra , spa zóny , bazénu , oprava fasády budov, elektřina ve společných prostor a výtah a další

 • Roční daň z nemovitosti na Severním Kypru je cca 3 Kč na m2!

 • Také voda , elektřina a plyn jsou poměrně levnější , je to také ostrov studentů , je zde víc jak 25 univerzit a studenty z celého světa, je zde britské právo , je to bývala britská kolonie , samotný postup koupě nemovitosti je mnohem jednodušší než u nás

Jak se postaráme o provoz vaší nemovitosti po koupi? 

 • Postaráme se o přepis vody a elektřiny na vaše jméno.
 • Sjednaný pojištěni rekreační nemovitost je samozřejmost.

 • Postaráme se společně s developerem o pronájem a provoz Vaše nemovitosti, sezóna je zde dlouhá a pronájem je celoroční.

Slyšel jsem, že Mojenemovitostumore.cz má připravený portál pro klienty 

 • Ano, je to správně. Vážíme si každého klienta, dlouhodobě komunikujeme a pomáháme s následnou správou nemovitosti. Nejsme firma, která naláká na koupě a tím končí. Jako důkaz a něco navíc jsme pro naše klienty vytvořily PORTÁL PRO KLIENTY dostupný na klienti.mojenemovitostumore.cz na kterém máte možnost svoji nemovitost spravovat – Klientský portál je k dispozici pro Vás zadarmo.